Ema má kozy, máma ne…

… táta je z toho nešťastné.

A po aktuálním čísle 1 žebříčku nejhranějších písní na rádiu Inteligentní songy o Emě pokračujeme flashbackovou pohádkou:

Dávno, dávno tomu již, co Adele, Emina kamarádka ze Střední_pro_chytré, chodila s Jamesem Bondem. Sbalil ji na vesnické tancovačce někdy mezi „Skoč na stůl šenkýřko“ a „Když se u nás chlapi ožerou poperou“. Nutno uznat, že jeho pick-up line neboli balicí replika byla tak fenomenální, že by se na ni nechala sbalit skoro každá příčetná osoba ženského pohlaví. Dokonce snad i Ema, kterou jinak chytá z šenkýřky na stole akutní dávicí reflex, což balení znemožňuje.

Byla z toho láska jako trám a James Bond se stal častým účastníkem do té doby ryze dívčích tahů.

Emin vztah s Bondem byl složitý. Což je eufemismus pro popis situace, kdy si dva lidi o sobě vzájemně myslí, že ten druhý je kretén. Ema připadala Bondovi divná lomeno uťápnutá a Bond byl podle Emy frajírek s plnou hubou blbých keců. Ale kvůli Adele se snažili najít k sobě jakous takous cestu.

Následuje shrnutí Emina hledání cesty k Bondovi:

1) V hospodě po desáté večer se pokouší orientovat v jeho sáhodlouhých monolozích, a pokud ji zrovna nepřesvědčuje o tom, že Klaus je skvělý politik a Evropská unie na hovno, v pravidelném intervalu mu neuroticky přikyvuje.

2) Tu a tam blahosklonně sleví ze svých intelektuálních výšin a křečovitě se zasměje jeho politicky nekorektním vtipům. S nelibostí zjišťuje, že ji Bond umí rozesmát víc než Kafka a Joyce dohromady. Špatná zpráva pro Emino sebepojetí.

3) V Zaplivaném_kdysi_slavném rockovém klubu v Rodné Nadhroudě nechá Bonda, aby s ní předváděl tanec hříšnější než Hříšný, i když se Ema děsně stydí vyvíjet pohyb na hudbu na veřejnosti a nikdy předtím hříšně netancovala. Uvnitř pláče. Adele se s Emou po zbytek večera nebaví.

4) Nic nenamítá, když Adele vezme Bonda na týdenní mejdan u Emy doma pod heslem Rodiče_na_dovolené_mejdan_nazapřenou, i když slyšela historku o tom, jak Bond s kamarádem onehdá pořádali mejdan a urvali u toho kus stěny. Ema se celý týden skvěle baví, až na okamžiky, kdy se Bond pohybuje v nebezpečné blízkosti libovolné stěny.

5) Je nad věcí, když si Bond utahuje z její nadpřirozené schopnosti stát se osudovou ženou toho nejmladšího účastníka jakékoli akce a z její přirozené neschopnosti se dotyčného otravy po zbytek večera zbavit. („Proč jsi na mě taková, mně už vážně bylo osmnáct.“) Bond řve na celý sál „Ema je na zajííííčky!“. Ema je absolutně nad věcí a vůbec nechce Bonda na místě zabít prvním tupým předmětem v dosahu.

6) Je stejnou měrou nad věcí, když jí Bond v záchvatu nenadálé upřímnosti sdělí, že si o ní sice dříve myslel, že je totální kráva, ale teď už si to někdy ani nemyslí. Ema to vyhodnotí jako nápaditý kompliment a objedná si dalšího panáka.

7) A konečně, zůstává nad věcí, i když Bond dodá, že všechny holky, co chodí na Střední_pro_chytré, ty z Rodné Nadhroudy, k nimž patří Ema i Adele, nevyjímaje, jsou krávy na entou. Integritu Eminy středoškolské osobnosti to nemůže narušit. Ve jménu zachování integrity Bondova chrupu nicméně doufá, že se jeho výrok nedonese k Adele, jejíž osobnost je o dost méně splachovací.

A nyní si v jednom reprezentativním Bondově citátu shrneme, jak se dotyčný během půldruhého roku s Adele snažil navázat zdravý a korektní vztah s Emou:

„Na Emu žárlit nemusíš, Adele. Ema má malá prsa. S takovýma bych nikdy nechodil.“

Ema do té doby měla mámu, mlela maso, byla mimo, měla malér, nesla Mílu, měla sílu, byla emo, chtěla emu, ale malá prsa… To byla věc, kterou jí do slabikáře vnesl až James Bond. Integritu Eminy osobnosti to nicméně narušilo jenom mírně.

Pak se Adele a James Bond rozešli a Bond to dal dohromady s Eminou Příbuznou.
K dnešnímu dni je z něj už cca rok Šťastný Manžel Eminy Příbuzné. Aby taky ne, když si vzal tu nejlepší holku na světě.

Zkrátka a dobře, tahle pohádka má šťastný konec.

***

… existuje totiž jen jediná osoba na světě, která má ještě menší prsa než Ema.

A to je Emina Příbuzná.

***

Během rekonstrukce této historky nebyl zraněn žádný zajíček ani plastický chirurg.

Otázkou zůstává, jestli nebude zraněna Ema, až si to přečte Příbuzná.

2 comments

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s